Osiedle domów Warszawa Wilanów
Osiedle domów Warszawa Wilanów English version Lawendowe Ogrody Lawendowe Ogrody - Domy na Wilanowie Kontakt z Lawendowymi Ogrodami
+48 505 06 18 17
+48 22 632 10 85
Lokalizacja
Doskonała lokalizacja
Osiedle 18 bliźniaków powstało w wyjątkowym miejscu Warszawy – Wilanowie Zawadach przy ul. Bruzdowej 84. Tutaj na wyciągnięcie ręki przechadza się historia, z którą harmonijnie łączy się nowoczesność. Lawendowe Ogrody są idealnym miejscem dla ludzi otwartych i aktywnych, ale także szukających spokoju i ciszy.

Dom w Wilanowie jest doskonałą lokalizacją dla każdego, kto lubi bliskość natury, ale nie chce rezygnować z zalet życia w mieście. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych dla zwolenników aktywnego wypoczynku, takich jak: Królewski Klub Golfowy, Stajnia Wilanów Klub Jeździecki, Stajnia Korona, Sinnet Club, KAHUNA squash & badminton, Calypso Fitness Rezydencja Królewska, Sinus Sport Club i wiele innych.

Duży segment w Wilanowie Zawady to również idealny wybór dla ludzi ceniących życie rodzinne. Bezsprzecznym atutem lokalizacji Lawendowych Ogrodów jest bliskie sąsiedztwo wielu renomowanych placówek dydaktycznych państwowych i prywatnych.

W okolicy znajdują się tak wyjątkowe szkoły, przedszkola i inne placówki wspomagające rozwój, jak: The Little Gym Warsaw, Kid's Academy, Wilanowskie Przedszkole Językowo-Artystyczne, Montessori Academy for International Children, The British School, International European School – Warsaw, American School of Warsaw, Willy-Brandt-Schule, Lycée français de Varsovie, Fundacja Edukacyjna Varsovia, Szkoła Tańca i Baletu ANNA.

Bliskość natury
Decydując się na dom w Wilanowie, należy docenić otwierającą się możliwość do codziennych spacerów czy wycieczek rowerowych nawet w tygodniu po ciężkim dniu pracy.

Okolica Lawendowych Ogrodów obfituje w bogate tereny zielone, np.: Park Wilanowski, Rezerwat przyrody Marysin, zespół pałacowo-parkowy w Natolinie (Park Natoliński), Las Kabacki i ogród botaniczny PAN w Powsinie.
W okolicy znajdują się tak wyjątkowe szkoły, przedszkola i inne placówki wspomagające rozwój, jak: The Little Gym Warsaw, Kid\’s Academy, Wilanowskie Przedszkole Językowo-Artystyczne, Montessori Academy for International Children, The British School, International European School – Warsaw, American School of Warsaw, Willy-Brandt-Schule, Lycée français de Varsovie, Fundacja Edukacyjna Varsovia, Szkoła Tańca i Baletu ANNA.
Zobacz naszą lokalizację domów
Już w sprzedaży II etap
2016-03-23
"Lawendowe Ogrody II etap" to domy z bezpośrednim dostępem do ul. Bruzdowej. Zapraszamy
Kontakt
AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów SKA
BIURO SPRZEDAŻY: ul. Bruzdowa 84

tel.: +48 505 061 817 tel.: +48 22 632 10 85

biuro@lawendoweogrody.pl
GODZINY OTWARCIA:
środa - piątek 13.00 - 18.00
sobota 10.00 – 14.00
Kontakt
Osiedle domów Wilanów - Lawendowe Ogrody
Design by: Heksa.eu 2014
do góry strony do góry strony
Drogi Użytkowniku, celem świadczenia usług na najwyższym poziomie, nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików Cookies wyłącz możliwość ich umieszczania w ustawieniach swojej przeglądarki.   X