Osiedle domów Warszawa Wilanów
Osiedle domów Warszawa Wilanów English version Lawendowe Ogrody Lawendowe Ogrody - Domy na Wilanowie Kontakt z Lawendowymi Ogrodami
+48 505 06 18 17
+48 22 632 10 85
Plany domów
Plany domów
Wszystkie domy Lawendowych Ogrodów zaprojektowano z myślą o potrzebach rodziny. Eleganckie, zamknięte osiedle w kameralnej okolicy spokojnego Wilanowa – Zawady to zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa jego mieszkańcom.

Dzięki zastosowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań projektowych inwestor uzyskał 344 m2 powierzchni użytkowej każdego z domów. Ich wnętrza stworzono, sięgając po nowoczesne wzornictwo z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Duża liczba pomieszczeń oraz ich rozplanowanie są gwarantem wygody i funkcjonalności nawet dla rodzin wielopokoleniowych.

Ponadto każda rodzina będzie miała do dyspozycji wygodną działkę o powierzchni od 600m2 do 830m2, o którą trudno w gęsto zaludnionej Warszawie.

W trosce o Państwa dobro czuwamy nad całością przedsięwzięcia, począwszy od koncepcji, poprzez wszystkie fazy projektowania, aż do przekazania kluczy.

Lawendowe Ogrody skrojono na miarę królewskiego Wilanowa. W każdym z segmentów na parterze mieści się szeroki salon, w którym z powodzeniem można przyjąć wielu gości. Jego powierzchnię optycznie powiększa przyłączona jadalnia z kuchnią, dając wspólną przestrzeń aż 58 m2. Kuchnię wyposażono w podręczną spiżarnię o powierzchni 4 m2. Ponadto dzięki bezpośrednim przejściom z kuchni i salonu na taras w ciepłe dni można zasiąść z aromatyczną kawą na świeżym powietrzu.

Na parterze domu zaprojektowano również wygodny gabinet oraz łazienkę dla gości. Wnętrze domu przed wychłodzeniem podczas otwierania drzwi wejściowych w sezonie jesienno-zimowym chroni wygodna sień, w której można zostawić parasole, kalosze czy ośnieżone sanki. Na parterze znajduje się także pomieszczenie techniczne wyposażone w nowoczesny piec gazowy. Obok niego przebiega korytarz wiodący bezpośrednio z obszernego garażu, który przeznaczono aż na dwa samochody.

Na I piętrze mieści się główna sypialnia z wyjściem na balkon, ogromną garderobą i własną łazienką. Obok głównej sypialni przejście na balkon ma drugi pokój, który można przeznaczyć na salę fitness. Ponadto są tu jeszcze kolejne dwa pokoje, które mogą stać się zaciszną biblioteką oraz wygodną sypialnią dla gości. Oczywiście nie mogło zabraknąć drugiej łazienki ogólnodostępnej z korytarza. Jest również pralnia, która odciąży łazienkę od gabarytowego sprzętu AGD czy artykułów gospodarstwa domowego.

Na poddaszu są aż 83 m2 wolnej przestrzeni do dowolnej aranżacji. Na tak dużym metrażu mogą znaleźć się kolejne trzy sypialnie i łazienka. Co najciekawsze, jest miejsce również na salę kina domowego, w której z powodzeniem zmieszczą się wygodne fotele dla wszystkich domowników.

Plan osiedla - Warszawa Bruzdowa
Plany domów - Warszawa Bruzdowa
Już w sprzedaży II etap
2016-03-23
"Lawendowe Ogrody II etap" to domy z bezpośrednim dostępem do ul. Bruzdowej. Zapraszamy
Kontakt
AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów SKA
BIURO SPRZEDAŻY: ul. Bruzdowa 84

tel.: +48 505 061 817 tel.: +48 22 632 10 85

biuro@lawendoweogrody.pl
GODZINY OTWARCIA:
środa - piątek 13.00 - 18.00
sobota 10.00 – 14.00
Kontakt
Osiedle domów Wilanów - Lawendowe Ogrody
Design by: Heksa.eu 2014
do góry strony do góry strony
Drogi Użytkowniku, celem świadczenia usług na najwyższym poziomie, nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików Cookies wyłącz możliwość ich umieszczania w ustawieniach swojej przeglądarki.   X